Мбаппе встановив рекорд Ліги чемпіонів за голами на виїзді
Форвард «Реала» Кіліан Мбаппе став першим гравцем в історії, який забив 10 м’ячів у виїзних матчах Ліги чемпіонів протягом одного сезону. Рекорд встановлено в чвертьфінальній грі проти «Баварії».
У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» (4:3) Кіліан Мбаппе відзначився голом на 42-й хвилині, вивівши «Реал» уперед (3:2). Хоча мадридці програли 3:4 і не потрапили до півфіналу, французький нападник оновив унікальне досягнення.
Як зазначає Opta, Мбаппе став першим в історії футболістом, який забив десять м'ячів на виїзді в одному сезоні Кубка європейських чемпіонів або Ліги чемпіонів. Для цього йому знадобилося лише чотири виїзні матчі: хеттрик проти «Кайрата» (30 вересня), покер у ворота «Олімпіакоса» (26 листопада), дубль із «Бенфікою» (28 січня) та гол у грі з «Баварією» (15 квітня).
Загалом за сезон Мбаппе забив 15 голів у 11 матчах ЛЧ, що зробило його найкращим бомбардиром турніру. За даними AS, він приєднався до елітного клубу гравців, які досягали такої позначки: Каріма Бензема, Роберта Левандовські та Кріштіану Роналду.
Найбільше голів за сезон Ліги чемпіонів: 17 — Кріштіану Роналду (13/14), 16 — Роналду (15/16), по 15 — Мбаппе (25/26), Левандовські (19/20), Бензема (21/22) і Роналду (17/18). Французу не вистачило двох голів, щоб повторити рекорд португальця, але він перевершив показник Ліонеля Мессі (14 голів у сезоні 2011/12 за «Барселону»).
Гол у ворота «Баварії» став для Мбаппе ювілейним, 40-м, за сезон у всіх турнірах. У 39 матчах він також забив 23 голи в Ла Лізі та два в Кубку Іспанії.

