У Волочиську викрили нелегальний гральний заклад: вилучено понад 400 тисяч гривень

Поліція Хмельниччини припинила роботу нелегального грального закладу у Волочиську. Під час обшуку вилучено понад 400 тисяч гривень та комп'ютерну техніку, організаторці оголошено підозру.
Правоохоронці виявили незаконний ігровий заклад у підвальному приміщенні житлового будинку у Волочиську на Хмельниччині. Доступ до закладу був обмежений: вхід здійснювався через замкнені двері, тож потрапити всередину могли лише обрані відвідувачі.
На момент прибуття поліції у приміщенні перебували адміністратор та один гравець. Під час обшуку правоохоронці вилучили понад 400 тисяч гривень, персональні комп'ютери зі спеціалізованим програмним забезпеченням для проведення азартних ігор на гроші, іншу комп'ютерну техніку, камери відеоспостереження, мобільні телефони та банківські картки. Також вилучено чорнові записи, які можуть свідчити про фінансові операції закладу.
Організаторкою незаконного бізнесу виявилася 63-річна жінка. Їй повідомили про підозру за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України — незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей. Санкція статті передбачає штраф від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.
Цей випадок є черговим свідченням того, що нелегальний гральний бізнес продовжує діяти в Україні попри ліцензійні вимоги. Для ринку це означає посилення контролю з боку правоохоронців та ризики для гравців, які користуються послугами таких закладів: відсутність гарантій виплати виграшів, неможливість оскаржити дії організаторів та потенційна кримінальна відповідальність для учасників.

