G
GamblingРегулювання грального бізнесу
Знайти

Ярмоленко увійшов до топ-3 бомбардирів в історії УПЛ

·184 слівредакція
Ярмоленко увійшов до топ-3 бомбардирів в історії УПЛ

Форвард київського «Динамо» Андрій Ярмоленко забив 117-й гол у чемпіонаті України, наздогнавши Євгена Селезньова у рейтингу найкращих бомбардирів турніру.

У матчі 14-го туру УПЛ проти «Епіцентра» 36-річний нападник вийшов на заміну на 62-й хвилині замість Богдана Редушка. Уже на 65-й хвилині після передачі Володимира Бражка Ярмоленко відправив м’яч у ворота Микити Федотова, зробивши рахунок 4:0.

Цей гол став для гравця 117-м в елітному дивізіоні України. Таким чином, він зрівнявся з Євгеном Селезньовим, який також має 117 забитих м’ячів. Тепер обидва ділять третю сходинку в історичному рейтингу бомбардирів.

Від другого місця, яке посідає головний тренер збірної України Сергій Ребров (123 голи), Ярмоленка відділяють шість м’ячів. До абсолютного рекорду Максима Шацьких (124 голи) – сім влучань.

Ярмоленко залишається єдиним гравцем із топ-5 списку, який продовжує кар’єру в УПЛ. У поточному сезоні він забив три голи в 11 матчах чемпіонату.

Оновлена десятка найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів України виглядає так: 1. Максим Шацьких – 124 голи 2. Сергій Ребров – 123 3-4. Андрій Ярмоленко – 117 3-4. Євген Селезньов – 117 … 7. Олександр Гладкий – 99

Читайте також