G
GamblingРегулювання грального бізнесу
Знайти

В Україні стартувало переліцензування лотерейного ринку: заявки подали всі три оператори

·138 слівредакція
В Україні стартувало переліцензування лотерейного ринку: заявки подали всі три оператори

До 29 грудня всі три чинні оператори державних лотерей в Україні подали заявки на участь у тендері на отримання нових ліцензій. Це перший подібний конкурс за понад десять років.

Компанія PlayCity підтвердила, що «М.С.Л.», «Українська національна лотерея» та «Патріот» вчасно зареєструвалися для участі в національному тендері. Конкурс має на меті впорядкувати роботу лотерейного ринку, який тривалий час функціонував без оновлених дозволів.

Геннадій Новіков, керівник PlayCity, зазначив, що через чинні законодавчі обмеження тендер навряд чи залучить нових гравців, зокрема з-за кордону. Ліцензії видаватимуться на строк дії воєнного стану плюс один рік, але загалом не більше трьох років. Такий підхід, за словами Новікова, дозволить підготувати оновлену законодавчу базу для майбутнього повноцінного переліцензування.

Умови тендеру передбачають наявність розгалуженої регіональної мережі: щонайменше 5000 точок продажу та електронних терміналів, власної електронної системи прийому ставок, домену .UA, а також мінімум три роки досвіду проведення державних лотерей. Для гравців це означає збереження доступу до лотерейних послуг на період дії воєнного стану, але без суттєвих змін в асортименті чи умовах участі.

Читайте також